حریم شخصی کاربران

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در فروشگاه اینترنتی کالکتور:
فروشگاه اینترنتی کالکتور تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که فروشگاه اینترنتی کالکتور از کاربران سایت جمع آوری میکند.
این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران فروشگاه اینترنتی کالکتور را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها:

کاربر با ثبت نام در فروشگاه اینترنتی کالکتور مشخصات خود از قبیل نام، نام خانوادگی، ایمیل و … را در اختیار فروشگاه اینترنتی کالکتور قرار میدهد.
در ادامه فعالیت در فروشگاه اینترنتی و تقاضا برای ثبت سفارش، کاربر نیاز به اضافه کردن مشخصات نشانی خود و تلفنهای تماس خواهد داشت.
کاربر پس از ورود به فروشگاه اینترنتی کالکتور، به عنوان کاربر فروشگاه اینترنتی شناخته خواهد شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، پرداخت ها و اطلاعات فردی وی در اختیار فروشگاه اینترنتی کالکتور خواهد بود. لازم به ذکر است که اطلاعات فوق، تنها موارد مورد استفاده در فروشگاه اینترنتی کالکتور نخواهد بود.
از اینگونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا تحویه محتویات متناسب با شما استفاده نخواهد شد و در اختیار افراد حقیقی و حقوقی به جز فروشگاه اینترنتی کالکتور قرار نخواهد گرفت.
فروشگاه اینترنتی کالکتور اطلاعات شما را اجاره نخواهد داد.
تنها در صورتیکه کاربر از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی خصوصی داشته باشد، با حکم مراجع قضایی، اطلاعات او در اختیار مراجع قانونی قرار داده خواهد شد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی:

1. شما میتوانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب کاربری و بخش ویرایش حساب کاربری تغییر داده و ویرایش کنید.
2. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت فروشگاه اینترنتی کالکتور وارد کردهاید.
3. حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم میباشد.

محدودیت دسترسی به اطلاعات:

1. فروشگاه اینترنتی کالکتور دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، امکان دسترسی به اطلاعات کاربران را خواهند داشت.
2. کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه دادههای فروشگاه اینترنتی کالکتور نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری، از امنترین الگوریتمها و روشهای پیشرفته رمزگذاری استفاده شده است.
3. کلیه اطلاعات مربوط به سیستم فروشگاه اینترنتی کالکتور در زیرساختهای محافظت شده و در مکانهای امن نگهداری میشوند.
4. امیدواریم که با رعایت بالاترین استاندارهای امنیتی، اطمینان خاطر لازم را برای شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم فروشگاه اینترنتی کالکتور به ارمغان بیاوریم.
5. در صورت هرگونه سوال و یا ابهامی، درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش «تماس با ما» مطرح فرمایید.